3e editie Cross Triathlon tijdens Zuidenveldfeest
02-05-2019
Zaterdag 13 juli 2019 vindt de 3e editie van de Zwembad Zweeloo Cross Triathlon plaats in én rond ons mooie zwembad. Dit jaar tijdens het Zuidenveldfeest!
Het is een recreatieve triathlon die uitermate geschikt is voor zowel de beginnende recreanten als voor fanatieke duuratleten. De één wil gewoon kennis maken met deze tak van sport en finishen en de ander wil juist proberen het uiterste uit zich halen en een snelle tijd neer zetten. Beide kan op zaterdag 13 juli in Zweeloo.
Nieuw dit jaar is de 1/8 Triathlon estaffete waarin je als team van 3 personen ieder een discipline voor rekening neemt. Het toppunt van saamhorigheid, teamgevoel, prestatie en natuurlijk fun! Ga samen met je familieleden, vrienden, buren of collega’s deze nieuwe uitdaging aan!
Er wordt begonnen met zwemmen in het 25-meter bad van Zwembad Zweeloo, in startgroepen per leeftijdscategorie. Fietsen doen we een op mountain bike of cross-race fiets op een prachtig 5km parcours door en rond Aalden en het beekdal van de Aelderstroom (voor de kids run is het parcours aangepast zodat deze ook op een ‘gewone’ fiets prima te doen is). Tot slot is er een crossloop parcours van 2,5km gedeeltelijk onverhard via het sportpark en rond het zwembad met finish op het feestterrein van Zuidenveld Zweeloo.
Programma zaterdag 13 juli 2019:
Aanvang 10.00 uur
start Kids Triathlon (t/m 12 jaar) - inschrijfkosten € 5,-
start 1/16 Triathlon - inschrijfkosten € 20,-
start 1/8 Triathlon - inschrijfkosten € 25.-
start 1/8 Triathlon estafette - inschrijfkosten € 30,-
Op vertoon van je zwemabonnement krijg je korting: € 2,50 korting op de Kids Triathlon en € 5,- korting op de overige categorieën.
Ga deze mooie uitdaging aan!!
Deelname alleen door middel van voorinschrijving. Stuur een mail naar zwembadzweeloocrosstriathlon@gmail.com en wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Nieuwsarchief
- Stem op Zwembad Zweeloo
- Zwemseizoen 2020 alweer voorbij
- Boekenmarkt Aelder Meent en Zwembad Zweeloo
- Vandaag geen buikschuifbaan
- Morgen geen aquabal in het water
- Volgende week extra zwemblok
- Activiteiten Zwembad Zweeloo
- Activiteiten Zwembad Zweeloo
- Dinsdag 2 juni gaan wij open!
- Deuren Zwembad Zweeloo hopelijk rond 1 juni weer open
- CleanProfit Zonnepanelen
- Zwembad Zweeloo blijft tot 1 juni gesloten
- Violenactie gaat niet door!
- Zwembad Zweeloo viert de lente!
- Zwembad Zweeloo doet mee aan Rabo ClubSupport!
- Spectaculaire afsluiting zwemseizoen 2019
- Aart van de Pol 15.000ste bezoeker
- Tropisch weer zorgt voor records!
- Zwembad 25 en 26 juli van 07:00 tot 20:00 uur open
- 3e editie cross triathlon groot succes!
- Vandaag tropenrooster in zwembad Zweeloo
- Gezellige opening zwemseizoen 2019
- Pannakooi terug in het zwembad
- Lentefair LEEF! gaat niet door
- Schilders gezocht!
- Nieuwe website online
- Zwembad Zweeloo zoekt vrijwilligers!
- Nu ook online abonnementen bestellen!
- Jeugd Zweeloo blij met pannakooi